فروشگاه اینترنتی
1399/03/07   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

جلسه تودیع و معارفه رئیس جدید هیئت مدیره شرکت سایپالجستیک برگزار شد

بازگشت
1397/07/25 15:32
جلسه تودیع و معارفه رئیس جدید هیئت مدیره شرکت سایپالجستیک برگزار شد.
در این جلسه که دکتر احمد ورزشکار مدیر کل امور مجامع و بودجه سازمان اقتصادی کوثر، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سایپالجستیک حضور داشتند دکتر حمیدرضا جیهانی به عنوان رئیس جدید هیئت مدیره معرفی و از زحمات دکتر حمیدرضا مقدم تقدیر شد.
دکتر داود حسین زاده مدیرعامل سایپالجستیک در جلسه تودیع و معارفه رئیس جدید هیئت مدیره این شرکت با اشاره به اینکه دشمن تلاش می کند با اختلال در تولید و اشتغال، مجموعه نظام را ناکارآمد جلوه دهد و مردم را نسبت به آینده دل سرد کند، اظهار داشت: صنعت خودروسازی کشور یکی از مراکز مهم و حساسی است که دشمن برای رسیدن به اهداف شوم اقتصادی خود بر روی آن تمرکز کرده است.
وی با بیان اینکه تنها راهی که پیش روی اقتصاد و صنعت کشور وجود دارد تکیه بر اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی است تصریح کرد: ما در مجموعه سایپالجستیک به عنوان عضوی از خانواده بزرگ گروه سایپا تمام تلاش خود را برای انجام امور محوله و رضایت مشتریان و مردم به کار خواهیم بست.
مدیرعامل سایپالجستیک در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه سایپالجستیک توان بالقوه ای دارد که باید از آن برای تبدیل شدن این شرکت به یک مجموعه حمل و نقلی رقابت پذیر تبدیل شود که در این خصوص برنامه ریزی خوبی صورت گرفته است اظهار داشت: توجه به توان و ظرفیت سایپالجستیک جهشی برای صنعت حمل و نقل کشور است.
وی در پایان از زحمات و تلاش های دکتر حمیدرضا مقدم تقدیر و برای دکتر حمیدرضا جیحانی در هئیت مدیره سایپالجستیک آرزوی موفقیت کرد.
دکتر حمیدرضا مقدم رئیس پیشین هیئت مدیره سایپالجستیک در این جلسه با بیان اینکه فرصت حضور در گروه سایپا فرصتی کم نظیر برای خدمت رسانی است اظهار داشت: برای تمامی عزیزان در مجموعه سایپالجستیک آرزوی موفقیت دارم.
دکتر حمیدرضا جیهانی رئیس جدید هیئت مدیره نیز در این جلسه با ابراز خوشحالی برای حضور در مجموعه سایپالجستیک گفت: امیدوارم با همکاری و همیاری پرسنل سایپالجستیک بتوانیم در انجام وظایف و ماموریت ها موفق باشیم.