فروشگاه اینترنتی
1397/11/01   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

‎بازدید وزیر راه و شهر سازی از غرفه سایپا لجستیک در دومین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل و راه سازی

بازگشت
1396/09/26 10:46
‌دکتر آخوندی در حاشیه حضور در غرفه سایپالجستیک در این نمایشگاه، ضمن مذاکره با مدیرعامل و اعضای هئیت مدیره این شرکت ، با توجه به شناخت قبلی از فعالیتهای شرکت سایپا لجستیک  ، استفاده کامل از ظرفیت ریلی و ضرورت توسعه ناوگان ریلی با همکاری راه آهن جمهوری اسلامی ایران را مورد تاکید قرار دادند. 
‎درادامه  این بازدید مهندس نوفلی مدیر عامل شرکت سایپا لجستیک نیز ضمن خوشامدگویی به وزیر راه، مسکن و شهرسازی، نقش این شرکت درحمل محمولات داخلی و صادراتی گروه خودرو سازی سایپا  و همچنین افزایش چشمگیر فعالیتهای شرکت در حوزه حمل ریلی و جاده ایی در یکسال گذشته  را عنوان نمودند و بر اراده و عزم این شرکت در  جهت توسعه فعالیتهای ریلی  و ضرورت مساعدت لازم جهت اخذ تسهیلات کم بهره  بمنظور  افزایش ناوگان ریلی را مطرح نمودند  و در خاتمه با توجه به اینکه شرکت سایپا لجستیک از شرکتهای توانمند میباشد، همراهی متولیان امر در خصوص ایجاد شعب صدور بارنامه دربنادر وسایر شهرها را امری لازم دانستند .
‎در پایان  این بازدید دکتر آخوندی ،با توجه به توضیحات مدیر عامل شرکت سایپا  لجستیک افزودند ،آماده هرگونه مساعدت برای انجام امور فوق از طریق وزارت مسکن ،راه و شهر سازی خواهیم بود .
‎لازم به ذکر است این نمایشگاه شامل بخش های متنوعی از صنایع و حوزه های مرتبط با حمل و نقل جاده ایی ، ریلی ، دریایی، هوایی ، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته می باشد.
‎دومین نمایشگاه حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته در مصلای امام خمینی(ره) از  تاریخ 26 لغایت 28 آذر ماه در حال برگزاری است.
/directory/saipalogisticsir/editor/vazir1.jpg