فروشگاه اینترنتی
1398/04/03   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

​به مناسبت هفته حمل و نقل؛ آیین تقدیر از رانندگان برتر شرکت سایپالجستیک برگزار شد

بازگشت
1397/10/05 08:43
 
به مناسبت هفته حمل و نقل آیین تقدیر از رانندگان شرکت سایپالجستیک با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران و رانندگان شرکت سایپالجستیک برگزار شد که با اهدای هدایا و لوح تقدیر از رانندگان نمونه شرکت تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم که در فضایی صمیمی و دوستانه برگزار شد مهندس داود حسین زاده مدیرعامل شرکت سایپالجستیک ضمن تبریک هفته حمل و نقل این ایام را یادآور مجاهدت های رانندگانی دانست که در کوران جنگ تحمیلی به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی لبیک گفتند و اجازه ندادند چرخ اقتصاد کشور در آن سال های پرخطرمتوقف شود.
وی افزود: امروز نیز همین روحیه اخلاص و جهادی در رانندگان عزیز که همکاران ما در سایپالجستیک هستند، وجود دارد و این قشر گرامی و زحمتکش همان راهی را طی می کنند که رانندگان سال ۶۱ در مسیر حفظا استقلال کشور پیمودند.
 
داود حسین زاده بابیان اینکه صنعت حمل و نقل صنعتی بسیار حساس و مهم برای اقتصاد کشور است گفت: محور اصلی صنعت حمل و نقل رانندگان عزیز هستند که با تعهد و وجدان کاری خود پای کار ایستاده و بخش مهمی از بار صنعت خودروسازی کشور را به دوش می کشند. آنان فرمان کامیون های خود رامی چرخانند تا چرخ اقتصاد بچرخد.
وی با اشاره به مطالبات به حق رانندگان در ماههای اخیراظهار داشت: دشمنان و معاندین نظام تلاش کردند از این مطالبات به حق رانندگان سوء استفاده کرده و آنان را در مقابل نظام قراردهند اما این عزیزان با هوشیاری و بصیرت خود مانع از این کار شدند.
 
مدیرعامل سایپالجستیک با اشاره به اینکه کشور اکنون در شرایط ویژه و یک جنگ اقتصادی تمام عیار  با دشمن است تصریح کرد: دشمن می خواهد با تحریم و فشار اقتصادی مردم ایران را از راهی که چهل سال طی کرده اند برگرداند. ما در طول این سال ها فشارهای زیادی را از سوی دشمن تحمل کرده ایم از دوران انقلاب و جنگ گرفته تا تحریم های مختلف. اما آنچه امروز دارد اتفاق می افتد شرایط بسیار ویژه و پیچیده ای است.
وی افزود: اختلال در چرخه اقتصادی و تولید و اشتغال یکی از هدف های دشمن از جنگ اقتصادی است. تولید و اشتغال کشور که موتور محرکه اقتصاد است اگر دچار اختلال شود اقتصاد و زندگی مردم می تواند آسیب ببیند. و در این میان نقش قشر رانندگان که بار سنگین چرخه اقتصاد کشور را به دوش می کشد بسیار پررنگ ومهم است.
 
داود حسین زاده در پایان خطاب به رانندگان شرکت سایپالجستیک گفت: ما در مجموعه سایپالجستیک با همه توان خود در کنار شما هستیم. دستان شما را به گرمی می فشاریم و امیدواریم در کنار یکدیگر بتوانیم از مشکلات فعلی نیز با موفقیت عبور کنیم و صنعت خودروسازی کشور را به آن جایگاهی که شایسته است برسانیم.

/directory/saipalogisticsir/editor/_DSC9673.jpg

/directory/saipalogisticsir/editor/_DSC9654.jpg

/directory/saipalogisticsir/editor/_DSC9726.jpg