فروشگاه اینترنتی
1399/11/06   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

گزارش بازدید میدانی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره از شرکت سایپا لجستیک

بازگشت
1399/09/01 13:20
جناب آقای دکتر رنجبران مدیرعامل شرکت سایپا لجستیک به همراه هیات مدیره از واحدهای مختلف شرکت بازدید میدانی داشته و در این بازدید به نقطه نظرات ذیل اشاره فرمودند:
وی اذعان داشتند: "می بایست این بازدیدها تدوام داشته و به صورت دوره‌ای و منظم ادامه یابد تا ضمن دیدار از کارکنان و مشاهده مسائل و مشکلات کاری مربوط به امور مختلف شرکت، در جهت حل مشکلات اهتمام ورزیده و اثربخشی و کارایی در امور مختلف خلق گردد تا افزایش انگیزه کاری در کارکنان شرکت را فراهم آوریم."
مشاهده موفقیت های شرکت و همکاری و پشتکار کارکنان در حمایت از صنعت خودروسازی کشور انگیزه دوچندان می دهد و مدیرعامل آمادگی خود جهت حمایت از هر اقدام و عمل برنامه ریزی شده و مناسب جهت تحقق اهداف شرکت را به همکاران اعلام نمودند .
ایشان از مدیران و کارکنان خواستند تا نقطه نظرها ، انتقادات وپیشنهادهای خود را جهت مرتفع شدن نقصان موجود در سازمان بیان نموده و با بهره گیری از راهکارها و رهنمودهای ارائه شده توسط مدیران و روسای واحدهای مختلف نسبت به رفع این موانع و مشکلات  اقدام لازم را بعمل آورند.
داشتن محیطی شاد و سرشار از موفقیت و انگیزه کاری و معیشتی در تمامی سطوح، آرزوی قلبی مدیرعامل برای کارکنان شرکت می باشد. داشتن محیطی شاد و سرشار از موفقیت و انگیزه کاری و معیشتی در تمامی سطوح، آرزوی قلبی مدیرعامل برای کارکنان شرکت می باشد.


دکتر رنجبران         /directory/saipalogisticsir/editor/dr.ranjbaran4.jpg