فروشگاه اینترنتی
1398/04/03   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

پیام مدیرعامل محترم به مناسب چهاردهمین سالروز تاسیس شرکت سایپالجستیک

بازگشت
1397/08/01 13:55
صنعت حمل و نقل و لجستیک بی تردید یکی از صنایع مهم و خطیر در کشور به طور عام و در صنعت خودروسازی به طور خاص است. صنعتی که جز با تلاش و همت مضاعف فعالین آن نمی تواند به اهداف ذاتی و خدمات رسانی خود که پاسخگویی سریع و رضایت مشتریان از اولویت های مهم این حوزه می باشد، دست یابد.
چهارم آبان ماه 1397، همزمان با ایام اربعین حسینی چهاردهمین سالروز تاسیس شرکت حمل و نقل چند وجهی سایپا که نوید بخش حرکتی تحول گرا برای صنعت حمل و نقل و لجستیک خودروسازی کشور در بستر کارجهادی و مجاهدت خالصانه با تاسی از حضرت حسین ابن علی(ع) است، را خدمت همکاران خود در خانواده بزرگ سایپالجستیک، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
خداوند را شاکرم که ما را مورد لطف و عنایت خود قرار داد تا با خدمت در گروه خودروسازی سایپا در راستای اعتلای صنعت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در جهت تحقق منویات رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر حمیات از تولید و کالای ایرانی به سهم خود گام برداریم
قطعا اقدامات و خدمات شایسته شرکت سایپالجستیک در قلب گروه خودروسازی سایپا به مشتریان و ذینفعان، نتیجه‌ی تلاش، همدلی، همفکری و هم افزایی همه کارکنان متعهد و متخصص این شرکت در تمامی سطوح است. از همین رو بر خود لازم می دانم از تلاش های مثمرثمر تمامی همکاران خود در خانواده بزرگ سایپالجستیک خاضعانه سپاسگزاری نموده و از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و سربلندی همه همکاران شایسته و خانواده های شریف آنان را مسئلت نمایم.
 
   داود حسین زاده فضل
         مدیرعامل