فروشگاه اینترنتی
1399/11/06   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

پیام مدیرعامل شرکت سایپا لجستیک به مناسبت روز ملی حمل و نقل

بازگشت
1399/09/26 17:35
دکتر رنجبران مدیرعامل شرکت سایپا لجستیک روز ملی حمل و نقل را به تمامی دست اندرکارانِ صنعت حمل و نقل کشور تبریک عرض نموده و رسیدن به توسعه پایدار در بخش حمل و نقل را در گرو همکاری و مساعی تلاشگران حوزه حمل و نقل میداند.
وی با اشاره به اهمیت صنعت حمل و نقل افزود: حمل ونقل به عنوان یکی از پایه های اقتصاد در جامعه ی امروز مورد توجه برنامه ریزان اقتصادی کشور قرار گرفته است و رقابت در بازارهای بین المللی برای به دست آوردن سهم بیشتر در تجارت جهانی، روز به روز فشرده تر و پیچیده ترمی شود. در این میان، تولید کنندگان و صادرکنندگانی موفق می گردند که با بهره گیری صحیح از مدیریت علمی لجستیک در بخش توزیع و حمل و نقل ، بتوانند قیمت تمام شده و هزینه های تجاری را برای عرضه محصولی استاندارد کاهش دهند. بر این اساس، تجارت جهانی و حمل و نقل در انواع مختلف زمینی، دریایی و هوایی، دو پدیده جدانشدنی محسوب می شوند.
در نیم قرن اخیر، روند رشد تجارت جهانی به طور مستمر تداوم یافته و به موازات آن، خدمات حمل و نقل نیز بهبود یافته و نقش بسیار مؤثری در رونق تجارت جهانی ایفا کرده است.
 26 آذرماه نیز به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور و برای آگاهی هرچه بیشتر جامعه با نقش و جایگاه اساسی بخش حمل و نقل در اقتصاد ایران زمین، به عنوان «روز حمل و نقل» انتخاب شده است. 
اینجانب با کمال افتخار دستان کوشا و پرتوان دست اندرکاران خانواده بزرگ سایپا لجستیک به ویژه رانندگان ساعی را می فشارم و این روز بزرگ را تبریک عرض نموده و امید آن دارم که روز به روز تمامی تلاشگران صدیق این عرصه شادتر ، شکوفاتر و خجسته باشند.
 
                                                                                                         اداره روابط عمومی