فروشگاه اینترنتی
1398/02/30   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

نمایشگاه بزرگ از ولایت تا شهادت برگزار می شود

بازگشت
1397/06/27 14:53
ستار هرکلانی فرمانده بسیج پایگاه شهید حججی شرکت سایپالجستیک از برگزاری نمایشگاه بزرگ از ولایت تا شهادت گروه خودروسازی سایپا به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.
ستار هرکلانی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست گفت: شهدا با گذشتن از جان و خون خود که بالاترین دارایی هر انسانی است برای همیشه در تاریخ ماندگار شده اند و وظیفه ما امروز پیروی از راه و منش شهداست.
وی با بیان اینکه شهدا با جان فشانی های خود پیامی ماندگار را برای ما به یادگار گذاشته اند اظهار داشت: ما باید تلاش کنیم پیام شهدا که همان پیام عاشورا یعنی آزادگی و زیر بار ظلم نرفتن است را به نسل های امروز منتقل کنیم.
فرمانده بسیج پایگاه شهید حججی افزود: به همین منظور نمایشگاه بزرگ از ولایت تا شهادت را در سطح گروه خودروسازی سایپا تدارک دیده ایم که با محوریت قیام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و هفته دفاع مقدس دارای بخش های متنوعی است.
وی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن علیه مردم ایران و تاکید رهبر انقلاب بر توجه به تولید و اشتغال تصریح کرد: در این نمایشگاه شرکت های گروه خودروسازی سایپا در راستای به نمایش گذاشتن توانمندی های خود حضور فعال خواهند داشت.
هرکلانی افزود: یادآوری خاطرات سال های دفاع مقدس، نمایش توانمندی های گروه خودروسازی سایپا، یادآوری پیام های عاشورا و قیام امام حسین(ع) از بخش های مختلف این نمایشگاه است که از 31 شهریور الی 7 مهر ماه در مجتمع صنعتی سازه گستر سایپا(کفش ملی سابق) واقع در کیلومتر 19 جاده قدیم کرج برگزار می گردد که در آخرین روز برپایی نمایشگاه پیکر دو تن از شهدای گمنام دفاع مقدس تشییع خواهد شد.