فروشگاه اینترنتی
    •  
    • 0
    • جمع :

مهندس نوفلی: سایپالجستیک آماده پاسخگویی به نیازهای گروه سایپا است

بازگشت
به گزارش روابط عمومی سایپالجستیک، دکتر آخوندی قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، جمعی از مدیران ارشد گروه سایپا، مدیران عامل و برخی از مدیران شرکت های گروه با حضور در گمرک اختصاصی سایپا با چگونگی فعالیت این مرکز آشنا شدند. در این دیدار بر استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در گمرک اختصاصی سایپا در جهت افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها در سطح گروه تاکید شد.
در ابتدای این دیدار و پس از بازدید حاضرین از محوطه تخلیه، بارگیری و دپوی کانتینر در گمرک اختصاصی سایپا، مهندس مقدمی مدیر عملیات سایپالجستیک با ارائه توضیحاتی به نحوه فعالیت های این شرکت در گمرک اختصاصی سایپا پرداخت و تصریح کرد: از ابتدای شروع فعالیت شرکت سایپالجستیک در گمرک اختصاصی سایپا تعداد 700 دستگاه کانتینر به صورت ترانزیت به انبار اختصاصی گمرک سایپا حمل و پس از ترخیص به مشتریان تحویل گردیده است.
 در ادامه دکتر آخوندی قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در این بازدید با اشاره به راه اندازی گمرک اختصاصی گروه سایپا اظهار داشت: تمامی تلاش های لازم صورت گرفته تا فرآیندهای گمرک اختصاصی سایپا سنجش و این مرکز با کمترین نقص، فعالیت خود را آغاز کند.
وی با بیان اینکه برای راه اندازی گمرک اختصاصی سایپا تلاش های گسترده ای صورت گرفته و باید از آن به بهترین نحو استفاده شود تصریح کرد: لازم است تمامی شرکت های گروه سایپا با هماهنگی کامل در اجرای امور با یکدیگر هم پیمان شده تا شاهد پاسخگویی به موقع در سطح گروه سایپا باشیم.
مهندس بقایی معاون بازرگانی گروه خودروسازی سایپا نیز در این دیدار با اشاره به اینکه برآورد مناسبی از سودآوری این مجموعه برای گروه سایپا صورت گرفته است اظهار داشت: امیدوارم با تعامل و همت تمامی شرکت های گروه سایپا حداکثر بهره برداری را از گمرک اختصاصی سایپا داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه در ماه های اخیر شاهد فعالیت قابل قبولی از سوی شرکت سایپالجستیک بوده ایم تصریح کرد: دقت بالا، پاسخگویی سریع و به موقع و نیز استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود از جمله اقداماتی است که برای گروه سایپا دارای اهمیت ویژه ای می باشند.
معاون بازرگانی گروه سایپا افزود: لازم است شاهد همکاری همه جانبه شرکت های گروه خودور سازی سایپا با شرکت سایپالجستیک و استفاده از ظرفیت های این شرکت در جهت تحقق اهداف از پیش تعیین شده باشیم.
همچنین مهندس خاکی مدیر بازرگانی شرکت سایپالجستیک نیز در این دیدار با اشاره به توانایی سایپالجستیک در انجام وظایف محوله و پاسخگویی به موقع به نیازهای گروه سایپا تصریح کرد: طبق توافقی که بین گروه سایپا و راه آهن جمهوری اسلامی ایران منعقد گردیده در آینده نزدیک یک خط ریلی فرعی در جهت تمرکز بر روی حمل و نقل ریلی که مرقوم به صرفه نیز می باشد وارد گمرک اختصاصی سایپا می گردد.
در پایان این مراسم مهندس نوفلی مدیرعامل شرکت سایپالجستیک با اشاره به آمادگی این شرکت جهت پاسخگویی به نیازهای گروه سایپا تاکید کرد: از تمامی قابلیت ها و ظرفیت های موجود در راستای تحقق اهداف کلان گروه خودورسازی سایپا بهره خواهیم برد.
 وی راه اندازی گمرک اختصاصی گروه سایپا را نقطه عطفی در ایجاد تمرکز و پاسخگویی به هنگام به نیاز مشتریان دانست و اظهار داشت: شرکت سایپالجستیک آماده است تا همچون گذشته به تعهدات خود در گروه سایپا جامه عمل بپوشاند.
انجام تمامی فعالیت ها  از جمله حمل ترانزیتی محموله های گروه سایپا از مبادی ورودی کشور، تخلیه، بارگیری، ارسال محموله ها، استریپ و... در گمرک اختصاصی سایپا به عهده شرکت سایپالجستیک است که قابلیت های ایجاد شده در این شرکت امکان فعالیت هرچه بهتر را در راستای تمرکز بر حمل و نقل در سطح گروه سایپا را فراهم کرده است.