فروشگاه اینترنتی
1397/12/18   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

مهندس حسین زاده : نیروی انسانی جوان، پویا و انقلابی واحد حراست از مزیت های شرکت سایپالجستیک است

بازگشت
1397/02/01 12:26
مهندس حسین زاده مدیر عامل شرکت سایپالجستیک در دیدار با پرسنل واحد حراست سه عنصر جوانی، پویایی و انقلابی گری را از ویژگی های پرسنل شرکت سایپالجستیک عنوان کرد.
مهندس حسین زاده در دیدار صمیمی با پرسنل حراست شرکت سایپالجستیک ضمن تبریک فرا رسیدن ماه شعبان و اعیاد شعبانیه گفت: شعبان ماه رحمه العالمین است زیرا در روایات داریم که پیامبر(ص) فرمودند: «أَلَا إِنَّ شَعْبَانَ شَهْرِی فَرَحِمَ اللَّهُ مَنْ أَعَانَنِی عَلَی شَهْرِی» ماه، ماه من است؛ خداوند کسی را که در این ماه به من کمک کند، رحمت کند. به تعبیری دیگر ماه شعبان ورودی و مدخلی است برای ماه مبارک رمضان که باید از این فرصت برای بهره گیری از برکات این ماه استفاده کرد.
وی افزود: خوشحالم که در روز پاسدار و میلاد امام حسین(ع) در خدمت شما هستم چراکه شما پرسنل واحد حراست نیز پاسدار حریم صنعت هستید.
مدیرعامل سایپالجستیک بااشاره به اینکه بخشی از سختی های کار واحد حراست ممکن است به دید سایر پرسنل نیاید گفت: دلیل آن این است که پرسنل واحد حراست از خیلی از رفاهیات و امکاناتی که در اختیار سایر همکاران است استفاده نمی کنند زیرا آن پاسداری و حافظ بودن باعث می شود که تمام فکر و ذهن پرسنل حراست به این معطوف باشد که وظایف خطیر خود را به بهترین نحو انجام دهند.
وی افزود: یکی دیگر از سختی های کار پرسنل حراست ایجاد تعادل و توازن بین ارتباطات سازمانی خود با کارکنان و انجام وظایف محوله است.
مهندس حسین زاده با بیان اینکه پرسنل حراست آینه و چشم سازمان هستند تصریح کرد: خوشرویی، صداقت و راهنمایی درست در موضوعات سازمان از الزامات کاری واحد حراست است.
وی با بیان اینکه موضوع حراست اسنادی باید جدی گرفته شود اظهار داشت: چراکه به دلیل گسترده بودن فرایند کاری امکان بروز اشتباه وجود دارد.
مدیر عامل سایپا لجستیک افزود: اگر در این موضوع اقدام اصلاحی صورت گیرد منفعت و امنیت خاطر سازمان را به دنبال خواهد داشت. تخلف و فرد متخلف در هیچ سازمانی جایی ندارد و ما نیز می بایست برای این دو مقوله مطابق با دستورالعمل های ابلاغی رفتار نماییم.
مهندس حسین زاده ادامه داد: در اقدام اصلاحی نگاه باید برای کمک به روند امور باشد و هدف جلوگیری از بروز خطاست، نه اینکه به انتظار اشتباه و تخلف بنشینیم تا پس از بروز آن برخورد کنیم، بلکه در هرمرحله از فرآیندهای سازمان که متوجه خطا و اشتباه شویم رویکردمان اصلاح کار خواهد بود.
وی با بیان اینکه پرسنل واحد حراست به دلیل تیزبینی و دقت نظری که دارند می توانند در موضوع پیشنهادات برای کاهش هزینه و افزایش بهره وری شرکت نقش مهمی را ایفا کنند تصریح کرد: ما یک بنگاه اقتصادی هستیم و به دنبال این هستیم که بهره وری را در مجموعه بالا ببریم و از توانایی و ظرفیت‌های شرکت به خوبی استفاده کنیم.
مهندس حسین زاده با اشاره به اینکه نیروی انسانی جوان، پویا و انقلابی واحد حراست از مزیت های شرکت سایپا لجستیک است گفت: وجود نیروهای انقلابی و مومن در واحد حراست سایپا لجستیک ارزشمند و قابل تقدیر است که از این ظرفیت باید برای بالا بردن بهره وری شرکت به خوبی استفاده کرد.
وی با بیان اینکه جوان گرایی و استفاده از ظرفیت نیروی جوان از ویژگی های شرکت سایپالجستیک است اظهار داشت: جوانی، تعهد و تخصصی که در مجموعه حراست وجود دارد باید به بهترین نحو تقویت شده و ارتقا یابد.
مدیرعامل سایپالجستیک در پایان خاطرنشان کرد: حفظ کرامت انسانی و شخصیت بخشیدن به همکاران، مهمترین الگوی رفتاری کارکنان حراست با همکاران خواهد بود و حضور موثر و مطابق با وظایف محوله آنها، امنیت را در سازمان برای انجام بهینه کارها به تصویر خواهد کشید.