فروشگاه اینترنتی
1398/01/17   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

سایپالجستیک نقشی موثری در افتخار آفرینی سایپا به عنوان برترین خودروساز خاورمیانه خواهد داشت

بازگشت
1397/02/14 10:55
به  گزارش روابط عمومی شرکت سایپا  لجستیک مهندس حسین زاده مدیرعامل شرکت سایپالجستیک در مراسمی که در روز دوشنبه مورخ 10/2/97  و به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و روز جهانی کار و کارگر برگزار شد ضمن تبریک ولادت حضرت ولی عصر(عج) و روز کار و کارگر گفت: تقارن روز جهانی کار و کارگر با نیمه شعبان را به فال نیک می گیرم و امیدوارم برکات ماه شعبان که مقدمه ای برای ورود به ماه مبارک رمضان است شامل حال کارکنان شرکتسایپالجستیک شود.
وی با بیان جایگاه رفیع قشر پرتلاش و زحمتکش کارگر گفت: قشر کارگر قشری است که بیشترین زحمت صنعت بر دوش آنان است و روز کارگر بهانه ای است تا بار دیگر از زحمات و تلاش های این عزیزان تقدیر و تشکر به عمل آید.
مهندس حسین زاده با اشاره به اینکه جایگاه کارگر نزد خداوند بسیار بالا و بلند مرتبه است گفت: در آموزه های اسلامی به کار و کارگر توجه ویژه شده تا آن جایی که پیامبرعظیم الشان اسلام در خصوص جایگاه کارگر می فرمایند باید بر دست کارگر بوسه زد .
وی افزود: در کلام رسول الله(ص) اجری که کارگر از کار دارد مانند اجر شهید است و این یعنی حفظ احترام و حرمت کارگر بر همگان واجب و با اهمیت است .

مدیرعامل سایپالجستیک در ادامه افزود : توجه به بحث دینداری و ارتقای معنویت از موضوعاتی است که باید کارگران به آن توجه کنند و سیر در مسیر انتظار و مهدویت یکی از مولفه های تحقق این روحیه معنوی است.
وی افزود: باید مراقب باشیم که حجم سختی ها و مشکلات، ما را از مسیر اصلی زندگی و توجه به معنویت دور نکند.
مهندس حسین زاده در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح فعالیت های سایپالجستیک و وظایف محوله این شرکت در مجموعه گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: نگاه ما در مجموعه سایپالجستیک باید کلان و در سطح گروه خودروسازی سایپا باشد. سایپالجستیک با تمام توان در راستای تحقق هدف تولید گروه خوودروسازی سایپا که تولید 850000 خودرو در سال 97 است به انجام وظایف خود عمل می کند. این مهم نیز جز با همکاری و همدلی تمامی پرسنل شرکت امکان پذیر نیست
وی افزود: ما به بدنه کارگری شرکت سایپالجستیک اعتماد و ایمان کامل داریم چراکه در طول سال های گذشته اخلاص، تلاش و همت این عزیزان را در انجام ماموریت ها و فعالیت های شرکت  را  دیده و لمس کرده ایم.
مدیرعامل سایپالجستیک با اشاره به افزایش تولید گروه خودروسازی سایپا در کشور و پیشی گرفتن این گروه خودروسازی از سایر خودروسازان داخلی گفت: یکی از اهداف استراتژیک گروه سایپا تبدیل شدن به برترین خودورساز خاورمیانه است که شرایط امروز گروه سایپا نوید دهنده این است که به زودی شاهد این رخداد مهم خواهیم بود. که ما در شرکت سایپالجستیک به همت دستان پرتوان کارگران عزیز خود برای تحقق آن همه  تلاش خود را به کار خواهیم بست.
وی با بیان اینکه برای مجموعه مدیریتی سایپالجستیک امنیت شغلی کارگران مهم ترین دغدغه است تصریح کرد: تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق کارگران شرکت انجام می دهیم و اجازه نخواهیم داد حقی از کارگری ضایع شود.
وی با بیان اینکه انتظار ما این است که کارگران عزیز در حوزه های کاری و فعالیتی خود مانند گذشته و بیشتر از آن نهایت همکاری خود را داشته باشند گفت: با تلاش و همکاری یکدیگر می توانیم سایپالجستیک را به جایگاهی که شایسته آن است برسانیم.پیش از سخنان مهندس حسین زاده مدیرعامل سایپالجستیک، حجت الاسلام رفیعی امام جماعت شرکت و کربلایی اسماعیل محمدی به بیان فضیلت ها و مدیحه سرایی در باب امام زمان(عج) پرداختند. همچنین در پایان این مراسم نیز با اهدای لوح تقدیر و هدایا از 8 نفر از کارگران نمونه سایپالجستیک تقدیر به عمل آمد.