فروشگاه اینترنتی
1398/01/17   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

مدیر جدید بازرگانی سایپالجستیک معرفی شد

بازگشت
1397/02/03 16:22
طی مراسمی که با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت سایپالجستیک برگزار شد مهندس محمد پور به عنوان مدیر بازرگانی این شرکت معرفی شد. 

مهندس حسین زاده مدیرعامل سایپالجستیک در این مراسم با بیان اینکه دسترسی به کسب و کارهای جدید از اولویت های اصلی و استراتژیک این شرکت است اظهار داشت: شرکت سایپالجستیک در حوزه های ریلی و جاده ای دارای پتانسیل و ظرفیت قابل توجهی است که دسترسی به بازارهای جدید در این حوزه در دستور کار قرار دارد. 

وی با اشاره به اینکه برای دستیابی به بازارهای جدید در حوزه ریلی باید نگاه توسعه محور به توانمندی های شرکت داشته باشیم تصریح کرد: در کنار نیروی انسانی متخصص و متعهد توسعه تجهیزات لجستیکی شرکت مانند افزایش تعداد واگن ها از موضوعاتی است که واحد بازرگانی باید به طور جدی آن را دنبال کند.  

مهندس حسین زاده موضوع درآمد و انعقاد صحیح قراردادها را از دیگر محورهای مهم فعالیت واحد بازرگانی برشمرد و اظهار داشت: دقت و صحت در انعقاد قراردادهای شرکت از وظایف واحد بازرگانی است که انتظار می رود در دوره جدید این موضوع با جدیت و حساسیت بیشتری پیگیری شود. 

وی افزود: برای این منظور کمیته فنی و آنالیز قراردادها در شرکت تشکیل شده است که بررسی دقیق و همه جانبه قراردادهای شرکت از مهم ترین وظایف آن است. 

مدیرعامل سایپالجستیک در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انسجام و همدلی که در هیئت مدیره شرکت سایپالجستیک وجود دارد گفت: هیئت مدیره شرکت در حقیقت صاحب یک تفکر و عمل واحد است که این می تواند به پویایی و پیشرفت شرکت سایپالجستیک کمک شایانی نماید. 

وی افزود: قائل به کار جزیره ای نیستیم و تمامی بخش ها و واحدهای شرکت به صورت هماهنگ، متصل و یکپارچه به وظایف سازمانی خود عمل خواهند کرد. 

مهندس حسین زاده در پایان از زحمات مهندس ریاحی سرپرست سابق مدیریت بازرگانی تشکر و برای مهندس محمدپور مدیر جدید بازرگانی سایپالجستیک آرزوی موفقیت کرد. 

گفتنی است مهندس محمد محمدپور سابقه حضور در شرکت های گروه خودروسازی سایپا از قبیل زامیاد، سایپاپرس، سایپاآذین، مگاموتور و... در حوزه های حراست، حمل و نقل، اداری و بازرگانی را در کارنامه خود دارد.