فروشگاه اینترنتی
1397/12/18   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

مهندس حسین زاده مدیرعامل سایپالجستیک: بهره گیری از خرد جمعی نیروی محرکه یک سازمان است

بازگشت
1396/12/07 08:34
ارزیابی4DS به منظور بررسی نقاط قوت و نواحی قابل بهبود، تبادل تجربیات و توسعه فرهنگ بهبود مستمر با حضور تیم ممیزی سایپا در شرکت سایپا لجستیک برگزار گردید.
مهندس حسین زاده مدیرعامل سایپالجستیک در آیین اختتامیه این ارزیابی ضمن تقدیر و تشکر از حضور تیم ارزیابی گروه خودروسازی سایپا، توجه و رعایت الزامات نظام ارزیابی4DS را در روند رو به رشد سازمان بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: نیروی انسانی سرمایه اصلی هر سازمان است و توجه به ارتقای آن باعث پیشرفت و توسعه سازمان خواهد بود.
وی افزود: ایجاد همدلی و احساس مسئولیت میان پرسنل یکی از مولفه های ارتقای نیروی انسانی است که همواره برای حفظ و گسترش آن در سازمان باید تلاش کرد.
مهندس حسین زاده بهره گیری از خرد جمعی را یکی از راه های توسعه و پیشرفت یک مجموعه دانست و تصریح کرد: برگزاری جلسات مختلف کاری و تخصصی در سطوح گوناگون سازمان از مدیران گرفته تا کارشناسان را در دستور کار داریم تا از این طریق هم سطوح مختلف شرکت با آگاهی لازم درگیر امور اجرایی شرکت شوند و هم خرد جمعی که لازمه پیشرفت و بالندگی شرکت است شکل بگیرد.
وی با اشاره به اختصاص ده درصد از بودجه شرکت به حضور در بازار خارج از گروه اظهار داشت: برای این منظور نیاز داریم که پرسنلی که درگیر مسائل بازاریابی و تبلیغات هستند با کسب آموزش های لازم در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشند.
مدیرعامل سایپالجستیک در پایان با تشکر از تیم ارزیابی گروه خودروسازی سایپا، ابراز امیدواری کرد با بهره گیری از این ممیزی شاهد رشد و تعالی نیروی انسانی در شرکت سایپالجستیک باشیم.