فروشگاه اینترنتی
1402/07/07   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

معرفی شرکت

بازگشت

  معرفی شرکت حمل و نقل چندوجهی سایپا لجستیک


شرکت حمل و نقل چندوجهی سایپا (سهامی خاص) تحت شماره 232958 در تاریخ 1383/08/04 با سرمایه یکصد میلیارد ریال در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی تهران با نام شرکت سایپا ریل و با هدف ارائه خدمات حمل و نقل ریلی به منظور حمل و نقل محصولات وارداتی، صادراتی و توزیع خودروهای گروه سایپا در سطح کشور و صادرات به خارج از کشور در راستای اهداف عالیه جمهوری اسلامی ایران، کاهش سوخت، حمل ایمن کالا، کاهش هزینه های حمل و جلوگیری از تصادفات جاده ای به ثبت رسیده است و در سال 1387 با توسعه فعالیت ها این شرکت به حمل و نقل چندوجهی سایپا (سایپا لجستیک) تغییر نام داد.
گروه سایپا به منظور کاهش هزینه های حمل و نقل خود از یک سو و انجام بهینه حمل و نقل مواد اولیه و خودرو از سوی دیگر مسئولیت کلیه حمل و نقل مواد اولیه و محصولات خود را به صورت ریلی و جاده ای و ترکیبی به تدریج به این شرکت واگذار نموده است.

براساس هدف گذاری انجام شده در سال 1395 سایپا لجستیک با خلق " لجستیک هوشمند " بعنوان یکی از موثر ترین شرکت های حمل و نقل چند وجهی در صنعت حمل و نقل کشور نمود خواهد یافت.

در حال حاضر شرکت حمل و نقل چند وجهی سایپا ( سایپا لجستیک ) در رویکردی نوین، با نگاه تحول گرا در صدد است تا با برنامه ریزی دقیق از طریق بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآمد و همچنین آخرین فن آوری های روز دنیا نسبت به خلق ( لجستیک هوشمند ) اقدام نماید.
ایجاد دیدگاه مهندسی لجستیک در طول فرآیندهای شرکت و فعال نمودن سیستم های مکانیزه در این مسیر، دستیابی به ( لجستیک هوشمند ) را تسهیل خواهد نمود.

"یکی از شعارهای اصلی و اساسی ما حفظ و تکریم ارباب رجوع با ارائه سریع ،بهنگام و تنوع خدمات با بهترین کیفیت می باشد"