فروشگاه اینترنتی
    •  
    • 0
    • جمع :

مراسم جشن آغاز سال کاری جدید سایپالجستیک برگزار شد

بازگشت
مراسم جشن آغاز سال کاری جدید شرکت سایپا لجستیک با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران و تمامی پرسنل این شرکت برگزار گردید.
در این مراسم که با اجرای برنامه های متنوع همراه بود، مدیرعامل سایپالجستیک عملکرد این شرکت در سال 95 را مثبت و قابل قبول ارزیابی و ابراز امیدواری کرد برنامه های سال 96 نیز با موفقیت محقق شود.
مهندس نوفلی مدیرعامل سایپالجستیک در مراسم جشن آغاز سال کاری 1396 این شرکت با اشاره به انتقال فعالیت های دو شرکت از شرکت های گروه به سایپالجستیک اظهار داشت: با درایت مدیریت ارشد گروه فعالیت های بسته بندی و خدمات آپشن به ماموریت های سایپالجستیک اضافه شد که این موضوع نقطه عطفی در فعالیتهای شرکت سایپا لجستیک می باشد  .
وی با ارائه گزارشی از فعالیت های سایپالجستیک در حوزه های بسته بندی، تولید سازه های چوبی و فلزی، خدمات آپشن و حمل و نقل جاده ای و ریلی عملکرد این شرکت در سال گذشته را مثبت ارزیابی و ابراز امیدواری کرد برنامه های سال 96 نیز با موفقیت محقق شود.
مهندس نوفلی افزود: سال 1396 برای شرکت سایپالجستیک با توجه به افزایش حجم واگذاری فعالیتهای لجستیکی گروه خودرو سازی سایپا به سایپا لجستیک به عنوان تنها شرکت لجستیکی گروه سایپا و همچنین بنا بر  MPS پیش بینی شده در سال 96 ،سال مهمی خواهد بود که امیدواریم با جدیت و همتی که در تمامی سطوح سازمانی این شرکت وجود دارد، همچون گذشته پاسخگوی مناسبی برای نیازهای گروه بزرگ خودروسازی سایپا باشیم.
مدیرعامل سایپالجستیک با اشاره به نام گذاری سال 1396 توسط مقام معظم رهبری  به نام اقتصاد مقاومتی، تولید ،اشتغال ، نام گذاری چندین باره امسال همچون سال های پیش را با محوریت اقتصاد مقاومتی نشان از اهمیت این موضوع دانست و اظهار داشت: تولید برای کشور در شرایط کنونی موضوعی بسیار مهم است که میتواند گره گشای مشکلات اقتصادی  و نهایتا حل معظلات اجتماعی باشد.
وی افزود: البته باید توجه داشته باشیم که منظور از تولید، تولید قابل رقابت است چراکه اگر تولید قابل رقابت نباشد خود می تواند برای کشور هزینه در بر داشته باشد.
این مراسم با اهدای شاخه های گل به پرسنل این شرکت  توسط مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره سایپالجستیک پایان یافت .