فروشگاه اینترنتی
1397/11/01   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

مراسم تقدیر از بسیجیان شرکت سایپالجستیک برگزار شد

بازگشت
1396/09/07 09:23
به مناسبت هفته بسیج و فرارسیدن شهادت امام حسن عسکری(ع) مراسمی با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران و پرسنل سایپالجستیک در شرکت برگزار گردید.
در این مراسم مداح اهل بیت کربلایی بهروز راجی به مدیحه سرایی در باب مصیبت های آل طاها پرداختند و مهندس نوفلی مدیر عامل محترم  شرکت با عرض تسلیت شهادت امام حسن عسکری(ع) و گرامی داشت هفته بسیج گفت: آنچه که کشور را همواره از تنگاهای سخت عبور داده تفکر و همیت بسیجی بوده است.
وی با بیان اینکه وجود تفکر بسیجی در شرکت سایپالجستیک موجب شده تا اقدامات بزرگی در این شرکت صورت گیرد گفت: آمار خوب و قابل قبول حمل کانتینر و همچنین حمل خودرو در شش ماهه اول سال 96 در مقایسه با 6 ماهه نخست سال گذشته نشان می دهد که وجود تفکر بسیجی در میان پرسنل تا چه اندازه می تواند باعث حرکت شرکت در مسیر موفقیت خود شود.
مدیرعامل سایپالجستیک با تبریک به مهندس جهرودی مدیرعمال  محترم گروه خودروسازی سایپا انتصاب ایشان به این سمت را تبریک گفت و برای وی در خانواده بزرگ سایپا آرزوی موفقیت کرد.
همچنین در این مراسم دکتر حسین زاده عضو هیئت مدیره سایپالجستیک با تسلیت شهادت امام حسن عسکری(ع) و گرامی داشت هفته بسیج اظهار داشت: بزرگترین درسی که از اهل بیت (ع) می توان گرفت ایستادگی و مقاومت آنان در راه حق است.
وی افزود: همین ایستادگی متاثر از آموزه های اهل بیت(ع) و بهره گیری از تفکر بسیجی بود که ما شاهد پیروزی مدافعان حرم در جبهه های نبرد علیه داعش و جریان تکفیری بودیم. این روحیه و ظرفیت بسیجی است که امروز می تواند  گره از مشکلات کشور باز کند.
عضو هیئت مدیره سایپالجستیک ضمن تقدیر از بسیجیان این شرکت، موفقیت پایگاه بسیج شهید حججی سایپالجستیک را که به عنوان بهترین پایگاه بسیج گروه خودرو سازی سایپا انتخاب شده است را تبریک گفت.
همچنین یکی از فعالان عرصه فرهنگ و رسانه کشور در این مراسم به بیان مطالبی در خصوص موفقیت اخیر جبهه مقاومت در نبرد علیه داعش پرداخت که مورد توجه حاضرین نیز قرار گرفت.
گفتنی است در پایان این مراسم از بسیجیان نمونه پایگاه بسیج شهید حججی سایپالجستیک تقدیر شد.