فروشگاه اینترنتی
1397/11/01   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

مدیرعملیات سایپالجستیک خبرداد:خطوط ریلی فرسوده ورودی به پایانه مرکزی سایپالجستیک تعویض شد

بازگشت
1397/01/26 16:14
محمدرضا مقدمی مدیرعملیات سایپالجستیک از تعویض خطوط ریلی فرسوده ورودی به پایانه مرکزی این شرکت به طول 500 متر خبر داد.
مهندس مقدمی با اشاره به فرسودگی و لزوم تعویض خطوط ریلی ورودی به پایانه مرکزی سایپالجستیک اظهار داشت: باتوجه به عمر بالا و استهلاک خطوط ریلی فرعی که از خط ریلی اصلی منشعب می شود، این خطوط با همکاری و هماهنگی اداره کل راه آهن تهران تعویض و بهینه سازی شد.
وی با بیان اینکه شرکت سایپالجستیک ماموریت حمل و نقل صد در صدی مواد اولیه و خودورهای تولیدی گروه خودروسازی سایپا را بر عهده دارد گفت: بهره گیری از خطوط ریلی در حوزه حمل و نقل، ایمن و بهینه است.
مدیرعملیات سایپالجستیک افزود: روزانه حدود 2000 تن مواد اولیه از مبدا اسکله شهید رجایی بندرعباس و شرکت فولاد مبارکه اصفهان از طریق خطوط ریلی وارد پایانه مرکزی سایپالجستیک جهت تخلیه و تحویل به سایت های خودروسازی گروه خودروسازی سایپا می شود. همچنین در پایانه مرکزی سایپالجستیک امکان تخلیه و بارگیری روزانه  دستگاه300 خودرو در روز فراهم است که این شرکت همواره تمام توان و تلاش خود را در جهت پاسخگویی به موقع به نیازهای گروه خودروسازی سایپا به کار می بندد.
وی ضمن قدردانی از حمایت و توجه ویژه مدیرعامل محترم سایپالجستیک جناب آقای مهندس حسین زاده نسبت به بازسازی و نوسازی تجهیزات و ناوگان حمل و نقلی این شرکت تصریح کرد: لازم است از مدیریت اداره کل راه آهن تهران که با در اختیار گذاشتن پرسنل و تجهیزات مناسب، ما را در این امر یاری کردند تشکر نمایم.