فروشگاه اینترنتی
    •  
    • 0
    • جمع :

مدیرعملیات سایپالجستیک خبرداد:خطوط ریلی فرسوده ورودی به پایانه مرکزی سایپالجستیک تعویض شد

بازگشت
محمدرضا مقدمی مدیرعملیات سایپالجستیک از تعویض خطوط ریلی فرسوده ورودی به پایانه مرکزی این شرکت به طول 500 متر خبر داد.
مهندس مقدمی با اشاره به فرسودگی و لزوم تعویض خطوط ریلی ورودی به پایانه مرکزی سایپالجستیک اظهار داشت: باتوجه به عمر بالا و استهلاک خطوط ریلی فرعی که از خط ریلی اصلی منشعب می شود، این خطوط با همکاری و هماهنگی اداره کل راه آهن تهران تعویض و بهینه سازی شد.
وی با بیان اینکه شرکت سایپالجستیک ماموریت حمل و نقل صد در صدی مواد اولیه و خودورهای تولیدی گروه خودروسازی سایپا را بر عهده دارد گفت: بهره گیری از خطوط ریلی در حوزه حمل و نقل، ایمن و بهینه است.
مدیرعملیات سایپالجستیک افزود: روزانه حدود 2000 تن مواد اولیه از مبدا اسکله شهید رجایی بندرعباس و شرکت فولاد مبارکه اصفهان از طریق خطوط ریلی وارد پایانه مرکزی سایپالجستیک جهت تخلیه و تحویل به سایت های خودروسازی گروه خودروسازی سایپا می شود. همچنین در پایانه مرکزی سایپالجستیک امکان تخلیه و بارگیری روزانه  دستگاه300 خودرو در روز فراهم است که این شرکت همواره تمام توان و تلاش خود را در جهت پاسخگویی به موقع به نیازهای گروه خودروسازی سایپا به کار می بندد.
وی ضمن قدردانی از حمایت و توجه ویژه مدیرعامل محترم سایپالجستیک جناب آقای مهندس حسین زاده نسبت به بازسازی و نوسازی تجهیزات و ناوگان حمل و نقلی این شرکت تصریح کرد: لازم است از مدیریت اداره کل راه آهن تهران که با در اختیار گذاشتن پرسنل و تجهیزات مناسب، ما را در این امر یاری کردند تشکر نمایم.
 
 
crm نرم افزار سایت ساز کاریک