فروشگاه اینترنتی
1398/06/24   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

مدیران جدید اداری و منابع انسانی و مهندسی لجستیک و فرآیندها معرفی شدند

بازگشت
1397/09/17 16:5
 در مراسمی که با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت سایپالجستیک برگزار شد، طی احکامی از سوی جناب آقای مهندس حسین زاده مدیرعامل شرکت؛ آقایان علی آژیده به عنوان مدیر منابع انسانی، پویا ریاحی به عنوان مدیر مهندسی لجستیک و فرآیندها و سرکار خانم اخلاقی به عنوان رئیس واحد IT معرفی شدند.
جناب آقای مهندس داود حسین زاده مدیرعامل شرکت سایپالجستیک در ابتدای این مراسم گفت: در مسیر رو به پیشرفت شرکت همگی باید مشارکت سازنده داشته باشند و چناچه تغییری در بدنه مدیریتی شرکت انجام شود نشان از ناکارآمدی مدیران قبلی نیست.
وی با اشاره به تغییرات چارت سازمانی در حوزه های مختلف شرکت تصریح کرد: هدف از تغییر چارت چابک سازی سازمان است که باعث می شود شرکت در مسیر خود با شتاب بیشتری حرکت کند.
مدیرعامل سایپالجستیک با بیان اینکه باید از فعالیت های موازی در سازمان جلوگیری و از توانایی های نیروی انسانی به خوبی استفاده شود اظهار داشت: اگر در سازمان هدف گذاری نداشته باشیم به مشکلات جدی بر می خوریم که ادغام دو مدیریت مهندسی لجستیک و طرح و برنامه در همین راستا صورت گرفته است که انتظار می رود در مدیریت جدید بازنگری های جدی در این خصوص صورت گیرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از زحمات جناب آقای علی سلیمانیان مدیر سابق منابع انسانی با اشاره به تغییر و تحولات در این مدیریت گفت: باتوجه به تجربه جناب آقای آژیده در حوزه منابع انسانی و تغییراتی که در چارت سازمانی داشتیم، ایشان به سمت مدیریت این واحد منصوب شد که برای ایشان آرزوی توفیق داریم.
جناب آقای مهندس داود حسین زاده افزود: باتوجه به تغییراتی که برای واحد IT در چارت سازمانی در نظر گرفته شده است سرکار خانم اخلاقی به عنوان رئیس مستقل این واحد فعالیت خود را ادامه خواهد داد.
گفتنی است از آنجایی که افزایش بهره وری و سرعت در پاسخگویی مشتریان همواره موضوع مهمی برای خدمت رسانی سایپالجستیک بوده، اصلاح ساختار سازمانی به منظور چابک سازی سازمان و تسریع در پاسخگویی به نیاز مشتریان در دستور کار مدیریت و هیئت مدیره شرکت سایپالجستیک قرار گرفته است که ادغام دو مدیریت طرح و برنامه و مهندسی لجستیک و تغییرات در زیر چارت های واحدها به همین منظور بوده است.