فروشگاه اینترنتی
    •  
    • 0
    • جمع :

مدیرعامل سایپالجستیک از ادامه واگذاری تریلرهای این شرکت خبر داد

بازگشت
 مدیرعامل سایپالجستیک از اجرایی شدن طرح گسترش و نوسازی ناوگان حمل و نقل این شرکت خبر داد و گفت تعداد 50 دستگاه کامیون در اجرای این طرح از شرکت سایپادیزل خریداری شده است.
مهندس محمدباقر نوفلی مدیرعامل شرکت سایپالجستیک با اشاره به جایگاه ویژه ایران از لحاظ ترانزیت کالا و اهمیت حمل و نقل در کشور اظهار داشت: حمل و نقل بخش مهمی از اقتصاد ملی را تشکیل می دهد.
مدیرعامل شرکت سایپالجستیک با بیان اینکه قریب به 92 درصد بار حمل و نقل کشور بر روی دوش حمل و نقل جاده ای است گفت: در ناوگان حمل و نقلی کشور کامیون هایی با بیش از 40 سال عمر داریم که این موضوع آسیب هایی را به این صنعت مهم کشور وارد می کند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر مهم ترین معضل حمل و نقل جاده ای، فرسودگی ناوگان در این حوزه است.
محمدباقر نوفلی با تاکید بر ضرورت خروج کامیون های فرسوده از ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور اظهار داشت: ضریب کارکرد کامیون در کشور تقریبا یک چهارم کشورهای پیشرفته است و به همین جهت تعداد کامیون ها تناسبی با حجم کاری که آن ها در طول سال انجام می دهند ندارد.
/directory/saipalogisticsir/editor/vagozari2.jpg

مدیرعامل شرکت سایپالجستیک ادامه داد: در راستای خدمت رسانی بیشتر و بهتر به نیازهای گروه خودورسازی سایپا و صنعت خودروسازی کشور، شرکت سایپالجستیک طی توافقنامه ای با شرکت سایپادیزل و خرید 50 دستگاه کامیون از این شرکت اقدام به نوسازی و گسترش ناوگان حمل و نقلی خود نموده است.
مهندس محمدباقر نوفلی مدیرعامل شرکت سایپالجستیک با بیان اینکه انجام کلیه امور حمل و نقل ریلی و جاده ای در سطح گروه خودروسازی سایپا مهم ترین و اصلی ترین ماموریت سایپالجستیک در گروه سایپا است اظهار داشت: حمل خودرو، بدنه خودرو، ورق و قطعات خودور در تمامی نقاط کشور بخشی از فعالیت های سایپالجستیک است که این شرکت توانسته در سال های گذشته کارنامه قابل قبولی از خود به جای بگذارد.
محمدباقر نوفلی با اشاره به تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری بر توجه و تمرکز فعالیت های اقتصادی کشور بر موضوع اقتصاد مقاومتی و نام گذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال، اظهار داشت: در شرکت سایپالجستیک توجه و تمرکز کلیه فعالیت ها، استفاده از ظرفیت های موجود داخلی در جهت پیشبرد صنعت خودرو و تبدیل این شرکت به یک شرکت 3pl است.
وی افزود: در همین راستا شرکت سایپالجستیک به عنوان تنها شرکت لجستیکی فعال گروه سایپا آمادگی کامل دارد تا در جهت تحقق اهداف استراتژیک گروه خودروسازی سایپا همچون گذشته، استوار گام بر دارد.
/directory/saipalogisticsir/editor/vagozari3.jpg

مدیرعامل سایپالجستیک با اشاره به ظرفیت و توانمندی های سایپالجستیک جهت برآورده کردن نیازهای حمل و نقلی گروه سایپا گفت: انجام کلیه امور مربوط به حوزه حمل و نقل در گروه سایپا به نحوی در توانایی و ظرفیت سایپالجستیک قرار دارد که شرکت های گروه می توانند انواع نیازهای حمل و نقلی خود را از طریق این شرکت برآورده کرده و نیازی به شرکت های خارج از گروه نداشته باشند.
وی افزود: کارنامه موفق سایپا لجستیک در گذشته نزدیک و رضایت گروه بزرگ خودروسازی سایپا از عملکرد این شرکت، می تواند برای شرکت های گروه اطمینان بخش باشد.
محمدباقر نوفلی با اشاره به ضرورت توسعه ناوگان حمل و نقل شرکت سایپالجستیک در جهت پاسخگوی سریع و به هنگام به نیازهای گروه سایپا تصریح کرد: در جهت توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل گروه سایپا و نیز گسترش و سرعت بخشیدن در پاسخ گویی به نیازهای این گروه بزرگ خودورسازی، شرکت سایپا لجستیک تعداد 50 دستگاه کامیون را از شرکت سایپا دیزل خریداری کرده است.
مدیرعامل سایپالجستیک با بیان اینکه آمار حمل جاده ای توسط این شرکت بیش از 220،000 سرویس و تعداد خودروی حمل شده در انواع کامیون های چادری، خاور، کفی، تریلی و دبل دک از ابتدای سال گذشته تا پایان سال بوده است اظهار داشت: ظرفیت ها و توانمندی های شرکت سایپالجستیک به گونه ای است که گسترش سهم بازار خارج از گروه سایپا یکی از اهداف کلانی است که توسط مجموعه مدیریتی این شرکت بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.
وی با اشاره به اهمیت نیروی کار و مسئله اشتغال در کشور اظهار داشت: در طرح توسعه ناوگان حمل و نقل شرکت سایپالجستیک تعدادی راننده مجرب و متعهد به کارگیری شده اند.
محمدباقر نوفلی ابراز امیدواری کرد این اتفاق مهم در سطح گروه سایپا می تواند نوید بخش آغاز حرکتی عظیم و رو به جلو در جهت پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده گروه خودروسازی سایپا باشد.
مدیرعامل شرکت سایپالجستیک در پایان از شروع مرحله دوم واگذاری تریلرهای اجاره به شرط تملیک این شرکت خبر داد.