فروشگاه اینترنتی
1397/12/18   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

مدیرعامل جدید شرکت سایپالجستیک منصوب شد

بازگشت
1396/12/06 15:58
مهندس قاسم جهرودی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا طی حکمی مهندس داود حسین زاده را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت سایپالجستیک منصوب کرد.
دکتر مقدم رئیس هیئت مدیره سایپالجستیک در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید سایپالجستیک که با حضور مدیران و روسای این شرکت برگزار شد ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات مهندس نوفلی مدیرعامل پیشین سایپالجستیک گفت: با تلاش هایی که از سوی مدیران ارشد و تمامی پرسنل سایپالجستیک صورت گرفته است اکنون این شرکت در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دارد.
وی با ابراز خرسندی از انتصاب مهندس حسین زاده به عنوان مدیرعامل جدید سایپالجستیک افزود: سابقه فعالیت و حضور مهندس حسین زاده در گروه خودرو سازی سایپا به 15 سال می رسد که این  موضوع نشان دهنده اشراف و توانایی ایشان نسبت به مسائل صنعت خودروسازی کشور می باشد.
رئیس هیئت مدیره سایپالجستیک افزود: امیدواریم با تغییر و تحولاتی که در هرم مدیریتی شرکت صورت گرفته است شاهد شکوفایی و پیشرفت بیش از پیش سایپالجستیک در پاسخگویی به نیازهای گروه خودروسازی سایپا باشیم.
مهندس نوفلی مدیرعامل پیشین سایپالجستیک نیز در این مراسم با تشکر از تلاش و کوشش کارکنان این شرکت در همراهی برای انجام وظایف محوله شرکت اظهار داشت: امیدوارم با اقدامات شایسته ای که در دوره جدید مدیریتی شرکت سایپالجستیک صورت می گیرد این شرکت به جایگاه حقیقی خود در حوزه حمل و نقل دست یابد.
مهندس حسین زاده مدیرعامل سایپالجستیک نیز با تقدیر و تشکر از تلاش های مهندس نوفلی مدیرعامل پیشین این شرکت گفت: امیدوارم با کمک تمامی پرسنل شرکت در رده های مختلف سازمانی بتوانیم در راستای توسعه و بهبود فعالیت های سایپالجستیک در پاسخگویی سریع و به هنگام به نیازهای مشتریان گام های مثبت و استواری برداریم.
وی همگرایی و پشتکار پرسنل سایپالجستیک را از سرمایه های این شرکت دانست و تصریح کرد: آنچه که می تواند یک مجموعه را در مسیر حرکت خود ارتقا دهد همت و همیت جمعی است که این مهم در شرکت سایپالجستیک به خوبی وجود دارد و سعی خواهیم کرد از این مهم در راستای کرامت و رضایتمندی مشتریان سایپالجستیک بهره کافی را ببریم.
در این مراسم مهندس محمدباقر نوفلی مدیرعامل پیشین و اصغر سلطانی به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره معرفی و از تلاش های مهندس رضا اشجعی عضو سابق هیئت مدیره نیز تقدیر و قدردانی شد.