فروشگاه اینترنتی
1400/11/02   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل در امور اجرائی شرکت سایپا لجستیک خبرداد

بازگشت
1400/09/19 18:41
حمل 75 درصد از محصولات گروه خودرو سازی سایپا به صورت مستقیم توسط شرکت سایپا لجستیک برای اولین بار
رشد 68 درصدی در حوزه حمل ریلی خودرو نسبت به مدت مشابه سال 1399

جناب آقای رحیم رحیمی ملک عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل در امور اجرائی شرکت سایپا لجستیک تصریح کردند: کاهش هزینه و افزایش سرعت در ارائه خدمت به مشتری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و کارآمدی خدمات لجستیکی نقش کلیدی در کسب رضایت مشتریان گروه دارد که شرکت سایپا لجستیک این نقش مهم را در زنجیره تامین گروه ایفا می­نماید.
ایشان افزودند : پس از واگذاری حمل صددرصدی خودرو به شرکت سایپا لجستیک در ابتدای شهریو ماه سال 1399، علیرغم وجود تحریم­های ظالمانه علیه کشور و تاثیر شدید تحریم بر زنجیره تامین و تولید بر اساس اصل اثر شلاقی بعنوان نقطه ابتدایی و انتهایی زنجیره تامین، خوشبختانه  این شرکت با برنامه ریزی دقیق و شناسایی و جذب ناوگان موفق شد سهم حمل خویش را از 14 درصد در ابتدای قرار داد سال 1399 به بیش از 75 درصد در آبان ماه سال 1400 برساند.
ایشان همچنین اظهار داشتند : افزایش سهم حمل شرکت سایپا توسط شرکت زیر مجموعه علاوه بر افزایش حاکمیت سازمانی گروه سایپا در حوزه حمل و انتقال خودرو به نمایندگی­های بازاریابی و فروش گروه منجر به افزایش گردش نقدینگی در داخل گروه و افزایش توانمندی­های سایپا لجستیک بعنوان شرکت مادر تخصصی حمل و نقل گروه سایپا گردیده است. در این راستا حمل و نقل خودرو از طریق ناوگان ریلی را بسیار مورد توجه قرار داده و از رشد 108 درصدی میزان حمل در 7 ماهه اول سال در این حوزه­ی ارزان، ایمن و دوستدار محیط زیست نسبت به مدت مشابه سال 1399 خبر داد.
 
ایشان این موفقیت بزرگ را مرهون حمایت­های بی شائبه مدیرعامل محترم گروه  و تلاش­های بی وقفه و صادقانه مدیران ارشد شرکت سایپا و سایپا لجستیک عنوان نموده و ارائه خدمات حمل به موقع، چابک، کارا و بهره­مند در سطح گروه را ماموریت اصلی شرکت سایپا لجستیک برشمرد.