فروشگاه اینترنتی
1398/04/03   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

رفع دغدغه های کامیونداران، نیازمند تدبیر جدی است/ رانندگان بازیچه معاندین نظام قرار نگیرند

بازگشت
1397/07/22 11:24
داود حسین زاده مدیرعامل سایپالجستیک با اشاره به شرایط فعلی به وجود آمده برای رانندگان کامیون ها گفت: امیدواریم با تدبیر جدی مسئولان نیازهای رانندگان رفع و ثبات به حمل و نقل جاده ای کشور بازگردد.
داود حسین زاده با بیان اینکه مشکلات اقتصادی امروز گریبان حوزه حمل و نقل را گرفته است گفت: رانندگان برای تامین و نگهداری کامیون های خود با مشکلات مالی روبرو هستند که باعث شده این موضوع بر روند حمل و نقل قطعات و محصولات گروه سایپا نیز تاثیر بگذارد.
وی با اشاره به اینکه در این شرایط بحرانی تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا به وظایف ذاتی خود عمل کنیم تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که با آن روبرو بودیم موضوع امنیت جاده ها بود که با کمک نیروی بسیج و نیروی انتظامی توانستیم قطعات خودرویی را به موقع تحویل خطوط تولید سایپا دهیم.
مدیرعامل سایپالجستیک با بیان اینکه رانندگان معضلاتی نظیر بیمه، تامین و نگهداری و همچنین مشکلات معیشتی دارند اظهار داشت: نیازمندیم که دولت محترم تدبیر جدی برای رفع نیازها و دغدغه های رانندگان کامیون ها داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه عده ای سودجو سعی دارند از این موضوع به عنوان فرصتی برای ضربه زدن به نظام بهره برداری کنند تاکید کرد: رانندگان باید هوشیار باشند که بازیچه عوامل بیگانه و سودجو قرار نگیرند چراکه دشمنان با استفاده از ابزار رسانه و فضای مجازی سعی می کنند ماهی خود را از آب گلالود صید کنند.
 مدیرعامل سایپالجستیک افزود: در طول سال های پس از انقلاب اسلامی و به ویژه سال های دفاع مقدس قشر زحمت کش و پرتوان رانندگان همواره دوشادوش ملت ایران به مجموعه کشور خدمت رسانی کرده اند و هرگاه کشور در شرایط بحرانی قرار داشته است با اخلاص و نیت خالصانه وارد عرصه شده اند.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با تلاش و پیگیری های مسئولان و دستگاه های ذیربط نیازهای رانندگان رفع شود.