فروشگاه اینترنتی
1397/11/01   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

دوره تمدید بیمه تامین اجتماعی کارکنان سایت بسته بندی سایپالجستیک یکساله شد

بازگشت
1396/12/25 15:22
مهندس شهرام طاهری عضو هیئت مدیره سایپالجستیک با بیان اینکه اولویت کاری مدیریت ارشد سایپالجسیتک رسیدگی به مسائل رفاهی پرسنل این شرکت است، اظهار داشت: پس از رایزنی هایی که با سازمان تامین اجتماعی صورت گرفت مشکل موضوع تمدید بیمه تامین اجتماعی پرسنل سایت بسته بندی سایپالجستیک مرتفع شد.
وی با اشاره به اینکه بیمه تامین اجتماعی پرسنل سایت بسته بندی سایپالجستیک به صورت دوره ای در بازه های زمانی یک ماهه و یا سه ماهه تمدید می گردید تصریح کرد: با پیگیری ها و رایزنی هایی که با سازمان تامین اجتماعی شهر قدس صورت گرفت این امکان مهیا شد که دفترچه های پرسنل سایت بسته بندی به صورت یکساله تمدید شود.
عضو هیئت مدیره سایپالجستیک درباره علت عدم تمدید بلند مدت بیمه تامین اجتماعی این پرسنل گفت: دلیل اینکه تا پیش از این بیمه های تامین اجتماعی پرسنل سایت بسته بندی به صورت کوتاه مدت تمدید می گردید، عدم انعقاد قرارداد شرکت سایپالجستیک با شرکت سایپایدک بود که با عقد قرارداد بین این دو شرکت بیمه تامین اجتماعی این پرسنل به صورت یکساله تمدید شد.
وی افزود: همچنین پیش از این، در دفاتر بیمه این پرسنل نام شرکت شامخ درج می شد که این موضوع نیز مرتفع و از این به بعد نام شرکت سایپالجستیک در دفاتر بیمه تامین اجتماعی پرسنل ثبت خواهد شد.
مهندس شهرام طاهری در پایان از زحمات واحدهای مالی، بازرگانی و منابع انسانی که برای تحقق این موضوع تلاش کردند تقدیر و تشکر کرد.