فروشگاه اینترنتی
1397/11/01   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

خدمات حمل و نقلی سایپالجستیک در اختیار هلال احمر قرار گرفته است

بازگشت
1396/08/26 09:21
مدیرعامل شرکت سایپالجستیک از همکاری و تعامل این شرکت با سازمان هلال احمر برای خدمت رسانی به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.
محمدباقر نوفلی مدیرعامل شرکت سایپالجستیک ضمن ابراز همدردی با بازماندگان حادثه جانسوز زلزله کرمانشاه کهبه کشته شدن و مجروح شدن هزاران نفر از هموطنان کشورمان منجر شد اظهار داشت: این حادثه تلخ را به هموطنانمان به خصوص مردم دلاور و قهرمان استان کرمانشاه تسلیت وتعزیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای بازماندگان صبر جزیل خواستارم. امیدوارم خداوند رحمان ، آرامش و مسکنت را بر دل های مصیبت دیدگان عطا فرمایند.
وی در ادامه تصریح کرد: شرکت سایپالجستیک آمادگی دارد تا به منظور کمک رسانی به مردم زلزله زده کردستان با ناوگان حمل خود ،همکاری لازم را با سازمان ها و نهادهای مسئول ،معمول دارد که در همین راستا با هماهنگی به عمل آمده با سازمان هلال احمر اولین محموله شامل پتوهای مورد نیاز زلزله زدگان با تریلی های سایپالجستیک به مناطق زلزله زده ارسال شد و این همکاری تا پایان زمان امدادرسانی ادامه خواهد داشت.
وی در پایان افزود : این شرکت  حسب نظر مدیریت ارشد گروه خودورسازی سایپا  و  همچنین هماهنگی های بعمل آمده ، تمامی تلاش خود را جهت حمل و ارسال به موقع  کمک های غیرنقدی در دستور کار خود دارد .گفتنی است شرکت سایپالجستیک  پس از وقوع حادثه دلخراش زلزله کرمانشاه با بسیج تمامی امکانات و با بهره گیری ازناوگان حمل ونقل خود به یاری حادثه دیدگان این استان شتافت.