فروشگاه اینترنتی
    •  
    • 0
    • جمع :

حمل خودروهای تیم سایپا به مسابقات رالی ساری توسط سایپالجستیک

بازگشت
مسابقات رالی ساری با حضور تیم هایی از استان های مازندران، تهران و قزوین برگزار گردید که تیم سایپا به مقام نخست این دوره از مسابقات رسید.
شرکت سایپالجستیک که با برخورداری از ظرفیت های مناسب در حوزه حمل و نقل ماموریت ارسال انواع محمولات گروه خودروسازی سایپا را بر عهده دارد، خودروهای شرکت کننده تیم سایپا را جهت شرکت در مسابقات رالی ساری از مبدا شرکت فرهنگی ورزشی سایپا به مقصد مازندران حمل کرد. یکی از ماموریت های سایپالجستیک پاسخگویی سریع و به هنگام به نیازهای گروه خودروسازی سایپا می باشد که این شرکت همواره با بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های خود پاسخگوی مناسبی به نیازهای گروه سایپا بوده است.
گفتنی است درپایان راند دوم مسابقات حرفه ای رالی کشور، فرید پروین از تیم ستارگان سرعت ساری، میثاق قاسمی از تیم ستارگان سرعت ساری نایب و علی کلهر از تیم سایپا تهران مقام های اول تا سوم این مسابقات را کسب کردند.
همچنین در نتایج تیمی نیز تیم سایپا با ۲۷ امتیاز در جایگاه نخست قرارگرفته و تیم ستارگان سرعت ساری دوم شد. در این دوره از مسابقات ۸۰ دستگاه اتومبیل اسپرت و ۲۵ دستگاه موتورکراس در این مسابقات شرکت کردند.