فروشگاه اینترنتی
    •  
    • 0
    • جمع :

تیم والیبال سایپالجستیک به مقام سوم رقابت های گروه سایپا دست یافت

بازگشت

تیم والیبال سایپالجستیک در مسابقات فرهنگی ورزشی گروه خودروسازی سایپا موفق شد به مقام سوم دست یابد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سایپالجستیک اولین دوره از مسابقات فرهنگی ورزشی گروه خودروسازی سایپا در رشته های مختلف برگزار شد. شرکت سایپالجستیک با تشکیل تیم های والیبال، فوتبال دستی و دارت در این مسابقات شرکت کرد که در این میان تیم والیبال این شرکت موفق شد به مقام سوم دست یابد.

در این دوره از رقابت ها و در رشته والیبال 16 تیم از شرکت های مختلف گروه خودروسازی سایپا در قالب چهار گروه چهار تیمی شرکت داشتند که تیم والیبال سایپالجستیک موفق شد در مجموع 8 بازی خود، با 6 برد و 2 باخت به مقام سوم دست یابد.

علی سخندان، علی اسدی، رضا یزدان پرست، اباصلت پوستین دوز، محمد کنعانی، آصف سلیمانی، سیروس جلیلی، عباس صحرایی، جواد ترابی، میثم شفیعی و محمد  علی میری اعضای تیم والیبال سایپالجستیک به کاپیتانی و مربیگری علی سخندان و سرپرستی علیرضا نیکوبیان می باشند که این تیم اولین تیم والیبال سایپالجستیک نیز محسوب می شود.

علیرضا نیکوبیان سرپرست تیم والیبال سایپالجستیک  :

در لیگ کارگری شرکت می کنیم

علیرضا نیکوبیان سرپرست تیم والیبال سایپالجستیک با اشاره به نحوه تشکیل تیم والیبال سایپالجستیک اظهار داشت: برای شرکت در مسابقات فرهنگی ورزشی گروه سایپا در سطح شرکت فراخوان داده شد و تعدادی از همکاران برای حضور در این تیم ثبت نام کردند. به این ترتیب اولین تیم والیبال سایپالجستیک تشکیل و راهی مسابقات فرهنگی ورزشی گروه سایپا شد.

وی افزود: برای افزایش همیت و همدلی میان همکاران و با توجه به تغییر و تحولات اخیر که در سطح شرکت و فعالیت های آن صورت گرفت تیم های ورزشی در جهت ارتقا انگیزه روحی پرسنل تشکیل شدند.

نیکوبیان با بیان اینکه ظرفیت های خوبی در زمینه ورزشی در مجموعه بزرگ سایپالجستیک وجود دارد اظهار داشت: با دو هدف ایجاد همدلی و نشاط میان همکاران و همچنین توسعه برند سایپالجستیک، تیم های ورزشی تشکیل شدند که به امید خدا در آینده این تیم ها تقویت خواهند شد.

وی تصریح کرد: برنامه ریزی در جهت تمرین های منظم و نیز حضور در مسابقات آتی و لیگ کارگری در دستور کار تیم والیبال شرکت قرار دارد.

سرپرست تیم والیبال سایپالجستیک با تشکر از حمایت های صورت گرفته از این تیم اظهار داشت: از مدیر عامل محترم، اعضای محترم هیئت مدیره و همچنین مدیران سایپالجستیک که از تیم والیبال شرکت حمایت کردند تشکر می کنم و امید دارم با حمایت های این عزیزان شاهد ادامه فعالیت و موفقیت های این تیم در آینده نزدیک باشیم. همچنین در اینجا لازم است از تلاش ها و دلسوزی های آقایان سخندان، یزدان پرست، اسدی و نیز تک تک اعضای تیم والیبال سایپالجستیک تشکر و برای آنان آرزوی سلامتی و موفقیت نمایم.

علی سخندان مربی و کاپیتان تیم والیبال سایپالجستیک  :

تنها با دو جلسه تمرین، سوم شدیم

علی سخندان مربی و کاپیتان تیم والیبال سایپالجستیک نیز با ابراز خرسندی از کسب مقام سوم توسط این تیم در رقابت های ورزشی گروه سایپا گفت: این موفقیت را به مدیرعامل محترم، اعضای محترم هیئت مدیره و تمامی همکارانم در شرکت سایپالجستیک تبریک می گویم.

وی با اشاره به اینکه در رشته های مختلف ورزشی تمرین و آماده سازی جایگاه بسیار مهمی دارد تصریح کرد: به دلایل مختلف از جمله کمبود وقت توانستیم تنها دو جلسه تمرین برای آماده سازی تیم داشته باشیم که این تعداد جلسه تمرین برای شرکت در مسابقات بسیار کم است، اما اعضای تیم با تلاش و انگیزه خود نشان دادند که توانایی های زیادی در این رشته دارند.

مربی و کاپیتان تیم والیبال سایپالجستیک با بیان اینکه از زحمات و تلاش های سرپرست تیم جناب آقای نیکوبیان و تمامی اعضای تیم تشکر می کنم، اظهار داشت: لازم است از مدیر عامل محترم و همچنین اعضای محترم هیئت مدیره شرکت که از تیم والیبال سایپالجستیک حمایت ویژه کردند تشکر و قدردانی کنم. سخندان با اشاره به اینکه برای ادامه فعالیت های تیم والیبال سایپالجستیک برنامه هایی از جمله تمرینات منظم و ثبت نام از اعضای جدید در دستور کار قرار دارد گفت: تلاش داریم که تیم را حفظ و تقویت کرده و در مسابقات آتی به طور جدی شرکت کنیم. وی افزود: در سطح شرکت استعدادهای خوبی در زمینه های ورزشی به خصوص والیبال وجود دارد که امیدواریم با برنامه ریزی های مدون از این توانایی همکاران بهره لازم برده شود.