فروشگاه اینترنتی
1399/11/06   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

مدیر عامل جدید شرکت سایپا لجستیک منصوب شد.

بازگشت
1399/08/27 12:16
دکتر فریور رنجبران به عنوان مدیر عامل جدید شرکت سایپا لجستیک منصوب شد.

/directory/saipalogisticsir/editor/dr.ranjbaran.jpg


جلسه تودیع و معارفه  مدیران  عامل شرکت سایپا لجستیک در روز سه شنبه مورخ 19/08/1399 با حضور اعضای هیات مدیره سایپا لجستیک و مدیران شرکت برگزار گردید.
در ابتدای جلسه آقای دکتر صمداله شکری ضمن عرض خیر مقدم خدمت آقای دکتر رنجبران و آرزوی موفقیت برای ایشان، از همراهی اعضاء هیئت مدیره و مدیران شرکت سایپا لجستیک در دوره تصدی ایشان تقدیر و تشکر نمودند . ایشان به بخشی از عملکرد خویش در دوره تصدی مدیرعاملی اشاره و اظهار امیدواری نمودند که تداوم برنامه های تدوین شده سرلوحه فعالیت شرکت جهت دستیابی به اهداف متعالی سایپا لجستیک، مدنظر سرپرست جدید سایپا لجستیک قرار گیرد.
سپس آقای دکتر رنجبران ضمن تشکر از زحمات آقای شکری در دوره تصدی مدیر عاملی سایپا لجستیک، ابراز امیدواری نمودند؛ تا با روحیه کار تیمی و مشارکت تمام ارکان سازمان و اعضای محترم هیت مدیره و مدیران شرکت، اهداف ترسیم شده گروه در حوزه لجستیک با برنامه ریزی کلان و منبعث از استراتژی کلان سایپا به حول قوه الهی محقق گردد .
بخش دیگری از سخنان آقای رنجبران به موضوع برند سازی سایپا لجستیک و اهتمام ویژه مدیران به این امر اختصاص داشته و از اعضای محترم هیات مدیره و مدیران شرکت درخواست نمودند با اعتماد و همدلی ایشان را در این مسیر یاری نمایند.
به گزارش روابط عمومی سایپا لجستیک آقای رنجبران از مدیران با سابقه گروه سایپا (شرکت سازه گستر سایپا ) و دارای مدرک دکتری مهندسی صنایع می باشند.
درپایان این جلسه رئیس و سایر اعضای محترم هیئت مدیره سایپا لجستیک از خدمات آقای شکری تقدیر و تشکر
نموده و برای آقای رنجبران ضمن عرض تبریک و خوش آمد گویی، آرزوی موفقیت در دستیابی به اهداف شرکت سایپا لجستیک را از درگاه ایزد منان مسئلت نمودند.

دکتر صمدالله شکری          هیئت مدیره سایپا لجستیک            سایپا لجستیک