فروشگاه اینترنتی
1398/02/30   تاریخ بروزرسانی :
    •  
    • 0
    • جمع :

مدیرعامل سایپالجستیک : توان و ظرفیت سایپالجستیک جهشی برای صنعت حمل و نقل کشور است

بازگشت
1397/04/08 15:12
جلسه تودیع و معارفه عضو جدید هیئت مدیره شرکت سایپالجستیک برگزار شد.
در این جلسه که مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و اعضای هیئت مدیره شرکت سایپالجستیک حضور داشتند مهندس سعید کلهر به عنوان عضو جدید هیئت مدیره معرفی و از زحمات مهندس محمدباقر نوفلی تقدیر شد.
مهندس حسین زاده مدیرعامل سایپالجستیک در جلسه تودیع و معارفه عضو جدید هیئت مدیره این شرکت گفت: یکی از موضوعات استراتژیک کشور انتقال حمل و نقل جاده ای به ریلی است که باعث کاهش هزینه ها و امنیت بهتر کالا می باشد.
وی با بیان اینکه مجموعه حاضر هیئت مدیره سایپالجستیک، مجموعه ای همدل و همراه است که بر مسائل حوزه حمل و نقل اشراف کامل دارد اظهار داشت: سایپالجستیک توان بالقوه ای دارد که باید از آن برای تبدیل شدن این شرکت به یک مجموعه حمل و نقلی رقابت پذیر تبدیل شود که در این خصوص برنامه ریزی خوبی صورت گرفته است.
مهندس حسین زاده با اشاره به اینکه در سال حمایت از تولید داخلی وظیفه همه ما تلاش برای رسیدن سایپالجستیک به سطح بالایی از خدمت رسانی است افزود: توجه به توان و ظرفیت سایپالجستیک جهشی برای صنعت حمل و نقل کشور است.
وی با بیان برنامه ریزی راهبردی این شرکت با نگاه موفقیت در عرصه قدرت رسانی به صنعت کشور است.
گفت: از ایده های خلاق و جدید برای پیشبرد شرکت استفاده خواهیم کرد.
مدیرعامل سایپالجستیک استفاده از منابع غیر مولد و توسعه و رشد ناوگان حمل و نقل این شرکت را از مواردی دانست که در دستور کار سایپالجستیک قرار دارد.
وی در پایان از زحمات و تلاش های مهندس نوفلی تقدیر و برای مهندس کلهر در هئیت مدیره سایپالجستیک آرزوی موفقیت کرد.
دکتر حمیدرضا مقدم رئیس هیئت مدیره شرکت سایپالجستیک نیز ضمن خیر مقدم به دکتر کلهر ابراز امیدواری کرد با ترکیب جدید هیئت مدیره شاهد رشد و دستیابی به اهداف کلان سایپالجستیک در سال جاری باشیم.
وی با اشاره به لزوم به کارگیری مدیران جوان در کنار بهره گیری از تجربیات گفت: تلفیق جوانی و تجربه در هیئت مدیره فرصت مناسبی را برای پیشرفت سایپالجستیک فراهم آورده است که امیدواریم در این شرایط سازمان با روند رو به جلو در مسیر توسعه خود گام بردارد.
رئیس هیئت مدیره سایپالجستیک با بیان اینکه در تلاش هستیم تا مشکلات شرکت را در حوزه های مختلف حل کنیم اظهار داشت: در موضوع پرداخت مطالبات با بی نظمی روبرو بوده ایم و همچنین مشکلاتی در حوزه قراردادهای شرکت وجود داشت که با هدایت هئیت مدیره محترم و پرسنل بخش های مختلف این موضوعات رفع و یا در حل رفع شدن است.
مهندس سعید کلهر عضو جدید هیئت مدیره نیز در این جلسه با ابراز خوشحالی برای حضور در مجموعه سایپالجستیک گفت امیدوارم بتوانم برای سازمان مفید و مثمرثمر باشم.
وی افزود: سعی خواهم کرد با استفاده از تجربیات و تلاش های گذشتگان در مجموعه نهایت توان خود را به کار گیرم.
گفتنی است سعید کلهر عضو جدید هیئت مدیره سایپالجستیک در بخش های مختلف صنعت حمل و نقل ریلی کشور مانند واگن سازی، شرکت رجا و راه و آهن جمهوری اسلامی ایران سابقه گسترده ای دارد.